Esved Mobilya Kimdir? Nedir?

Mobilya sektörüne 1991`de başlayıp 5 yıllık profesyonel iş tecrübesinden sonra, 1996 yılında Dursun Tuna ve kardeşleri Cihan, Mehmet, Ahmet Tuna tarafından ESVED MOBİLYA TIC. LTD.STI. İNEGÖL BURSA`da kuruldu. 23 yıldır iki ayrı modern üretim tesisi ve üç ayrı teşhir salonumuz olmak üzere toplam 8000 metrekarelik kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimizin üstün kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeyen çizgisiyle kısa sürede beğeni kazanmış ve gün geçtikce hizmet alanında yaktığı bu meşaleyi daha ileriye taşıyarak evinizi sadece sığınılabilir bir ortam olmaktan çıkarıp konforu, sağlamlığı, kaliteyi, güveni ve alım gücünü göz önünde bulunduran çalışmalara imza atmıştır.

Vizyonumuz

Mevcut imajımızı koruyarak çıtamızı yükseltmek, İnegöl ve Türkiye’nin en Kaliteli mobilya üreticisi olmak ve sosyal alanda mensubu olmaktan övünç duyulan bir kurum haline gelmektir..

Misyonumuz

Üretimi yaptığımız mobilyaları müşterilerimize en yüksek kalite seviyesinde sunmak, sürekli gelişimi ilke edinmek ve istihdam sağlayarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır..

Sektörde 30. Yıl...

Rabbimize şükürler olsun.Bu yolda yürürken bizi yalnız bırakmayan ve yolumuzun kesiştiği tüm çalışanlarımız ile iş ve gönül ortaklarımıza şükranlarımızı sunar,teşekkür ederiz
- ESVED MOBİLYA AİLESİ.